З 19 по 21 листопада в Усть-Путильській дитячій музичній школі відбулися перші академконцерти цього навчального року .

Дата: 22.11.2019 16:33

З 19 по 21 листопада в нашій музичній школі відбулися перші академконцерти цього навчального року . Учні 2-5, 2-7 класів показали свої вміння та технічні навики роботи над музичними творами. Системна робота викладачів відбивається в старанній та гарній підготовці юних музикантів до виступу.
Схвально те, що викладачі ДМШ творчо підійшли до вибору репертуару програмових творів для учнів. Музичні твори, які виконували юні музиканти відповідали характеру кожної дитини, напевно тому, вони показали достатній рівень підготовки.
Невипадково 21 листопада свою майстерність представляли учні та викладачі народного відділу музичної школи. Музиканти свої виступи присвятили тим людям, що пройшли через горнило Майдану і пекло війни таким чином музична школа відзначила День Свободи і Гідності.Фото без описуФото без описуФото без опису