Новорічний ранок дітей старшої групи Усть – Путильського ЗДО «Пригоди Червоної Шапочки»

Дата: 03.01.2020 16:29

З настанням Нового року всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливо цих свят чекають діти. Адже новорічні свята дарують виконання найзаповітніших дитячих мрій та бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарує радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці , чудові подарунки від Дідуся Мороза.
Такою новорічною казкою став для дітей старшої групи Усть – Путильського ЗДО новорічний ранок «Пригоди Червоної Шапочки». Малюки в різноманітних костюмах музикантів, зірочок, місяця, вовка, зайчика, ведмедика, затамувавши подих, мандрували з Червоною Шапочкою стежками лісу, де на шляху траплялися різні пригоди і, звичайно, зустріч з Дідусем Морозом. Вони із радістю водили новорічний хоровод, читали вірші, танцювали, співали, грали у веселі ігри.
Глядачі підтримували маленьких акторів оплесками а, Дідусь Мороз роздав малюкам солодкі подарунки, які в цьому році придбали для малюків приватні підприємці Чечул Микола Григорович та Галицький Дмитро Миколайович. Директор дитячого садка подякувала меценатам, які долучилися до проведення свята та привітала всіх з новорічно – різдвяними святами.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису