В Усть-Путильській ОТГ на площі пам’яті героя АТО Чигрина Олександра встановлено вільну Wi-fi - зону з доступом до мережі Інтернет!

Дата: 16.04.2020 14:14

На даний час у сільських, а тим паче гірських місцевостях існує проблема підключення до Інтернету і не всі сім’ї мають змогу провести таке підключення, адже це не безкоштовна послуга, яка потребує подальшого фінансування. Завдяки спільним зусиллям не байдужих людей ми зуміли знайти вирішення цієї проблеми! У результаті проведення благодійної акції «Щедрий вівторок» за частину зібраних благодійних коштів – 3700 грн. працівниками Усть-Путильського ЗДО та Усть-Путильської дитячої музичної школи за адресою село Усть-Путила, вул. Центральна, 50 на площі пам’яті героя АТО  Чигрина  Олександра створено вільну Wi-fi - зону з доступом до мережі Інтернет для жителів громади! По закінченню карантину буде повідомлено про пароль мережевого підключення до Wi-fi та всі бажаючі зможуть вільно користуватися безкоштовною Wi-fi зоною.

Хочемо висловити слова подяки  працівникам Усть-Путильського ЗДО та Усть-Путильської дитячої музичної школи, які долучилися до благодійної акції! Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, нехай Бог дарує благополуччя, мир і достаток на многії літа!