Завдяки допомозі небайдужих людей вдалося відремонтувати пожежний автомобіль!

Дата: 13.03.2020 11:04

В Усть-Путильській ОТГ створена та діє місцева пожежна охорона, яку очолює Штефуряк Юрій Миколайович. Пожежний автомобіль АЦ-40 (ЗІЛ-131) переданий в оперативне управління Усть-Путильській ОТГ від Путильського РС УДСНС України в Чернівецькій області. Щоб забезпечити справність та належну експлуатацію автомобіля та привести його в повну готовність до реагування на надзвичайні ситуації Юрію Миколайовичу довелося звернутися по допомогу до місцевих підприємців та активних жителів громади. Завдяки їх фінансовій підтримці вдалося замінити акумулятор та свічки запалювання. Всього зібрано 2700 гривень.
Усть-Путильська сільська рада висловлює слова щирої вдячності меценатам Штефуряку Миколі Андрійовичу, Рубану Василю Васильовичу, Матейчуку Іллі Миколайовичу, Боцвину Івану Васильовичу, Мотузу Дмитру Дмитровичу, Боцвину Івану Федоровичу, Гуць Василю Вікторовичу, Мометко Петру Дмитровичу. Хай Ваші серця завжди горять любов’ю та почуттям патріотизму до своєї громади, а Бог дарує здоров’я і благополуччя Вам та Вашим сім’ям на многії літа!