Важлива інформація! Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня!

Дата: 04.05.2020 16:26

Карантин, запроваджений в Україні у зв'язку з епідемією коронавірусу, буде продовжений до 22 травня, але з 11 травня будуть діяти певні пом'якшення.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас в Україні», — сказав він.

Однак з 11 травня в країні почнуться перші послаблення обмежень, зокрема відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики окремих кафе та ресторанів, а також заклади громадського харчування на виніс.

Також буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг, фуд-кортів, кінотеатрів та дитячих зон у торгово-розважальних центрах.

Крім того, дозволять роботу музеїв, бібліотек, які працюватимуть за певними визначеними критеріями. Працюватимуть стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси та сервіси побутової техніки.

Усі деталі будуть прописані у постанові уряду, яку обіцяють опублікувати упродовж двох днів.

Решта обмежень будуть діяти щонайменше до 22 травня.