На час карантину Держпраці не проводить в регіоні заходи контролю за додержанням законодавства про працю, охорону та гігієну праці

Дата: 23.04.2020 13:16

Фахівці територіального органу Державної служби України з питань праці - Управління Держпраці у Чернівецькій області припинили на час карантинного періоду здійснення заходів контролю за додержанням законодавства про працю, охорону праці та промислову безпеку, якими охоплювалися  місцеві суб’єкти господарювання.

Це зроблено з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року за №211 «Про запобіганню та поширенню на території України корона вірусу COVID - 19» щодо своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Посадовці Управління Держпраці припинили на час карантинного періоду проведення інформаційних заходів, що передбачають безпосереднє відвідування роботодавців, планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю), у тому числі й щодо не задекларованої зайнятості відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержання законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року за №823.

Водночас Управління Держпраці звертається до суб’єктів господарювання Буковини із вимогою не порушувати чинне законодавства та створювати на своїх підприємствах в установах, організаціях гідні, здорові та безпечні умови праці.