РОБІМО ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ДОБРА!

Дата: 16.04.2020 12:58

Величне свято Воскресіння Христового об’єднує людей та надихає на добрі справи.
Напередодні Великодня члени «Усть-Путильської сільської громадської організації «Злагода» та новоствореної громадської організації «Усть-Путильська успішна молодь» за рахунок членських внесків провели благодійну акцію «Великодні гостинці» для інвалідів, учасників АТО, самотніх літніх людей та членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах Усть-Путильської ОТГ.

Активну участь в акції взяли працівники Усть-Путильського закладу дошкільної освіти, апарату сільської ради та працівники культурної галузі громади.
Долучення до участі в даній акції громадської організації «Усть-Путильська успішна молодь» свідчить про високий рівень виховання нашої молоді, взаємної поваги та розуміння між різними поколіннями. Адже прояв поваги до людей старшого віку та до інших соціально незахищених категорій громадян – показник свідомої моралі наших односельців.
Сподіваємося, що великодні гостинці створять святкову атмосферу, наповнять серця наших 29 односельців теплом і позитивними емоціями.