Карантин – не привід влаштовувати пікнік!

Дата: 10.04.2020 09:46

Шановні жителі Усть-Путильської ОТГ. Вже підходить до завершення черговий трудовий тиждень, а на вихідних всі жителі з нетерпінням очікують великого передвеликоднього свята – Вербної неділі! Хочемо зауважити, що це не привід влаштовувати пікніки та барбекю! Не забуваймо про те, що на території нашої держави введено режим надзвичайної ситуації та карантин! За свідоме порушення правил карантину настає адміністративна відповідальність, а саме штраф у розмірі від 17 тис. грн. до 34 тис. грн.. (ст. 44-3 КУпАП).  Цифри щодо захворілих на COVID-19 щодня зростають і тільки від нас самих залежить подальший розвиток подій та чисельність захворілих осіб на коронавірусну інфекцію!

Також хочемо звернутися до осіб які на даний час повинні знаходитися на самоізоляції. Самоізоляційний період повинен БЕЗПЕРЕРВНО тривати 14 днів! Дякуємо свідомим громадянам, які самоізолювалися та тим жителям ОТГ, які залишаються вдома!

Всім гарних вихідних! Будьте здорові!