Важлива інформація!

Дата: 30.03.2020 09:00

Шановні жителі громади! На даний час ситуація в Україні щодо поширення COVID-19 стрімко зростає. За даними ЦГЗ, станом на 22:00 29 березня в Україні 475 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 ПЛР-дослідженням. Усього зафіксовано 10 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 6 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі. Просимо вас ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА та без гостої необхідності не виходити з дому. Дотримуйтеся рекомендацій ВООЗ:

- мийте руки з милом та користуйтеся антисептичними засобами після повернення додому, перед прийомом їжі та після відвідування туалету;

- уникайте тісних контактів з іншими людьми та тримайте дистанцію у разі контактів 1,5-2 метри;

- постарайтеся вживати тільки термічно оброблену продукцію;

- подбайте про своїх літніх батьків та сусідів - запропонуйте сходити до магазину (по продукти харчування) чи до аптеки (по ліки).

Дуже просимо вас усвідомити серйозність ситуації, що виникла!

Подальша доля нашої країни та її жителів напряму залежить від кожного з нас!

Бажаємо вам гарного та здорового початку тижня! Залишайтеся вдома! Залишайтеся здоровими!