В Усть-Путильській ОТГ відбулася зустріч з Оленою Заворотченко - координатором проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (ДІЄМО), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities)

Дата: 28.02.2020 17:55

В рамках проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (ДІЄМО), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) 27.02.2020 в Усть-Путильській ОТГ відбулася зустріч з координатором проекту  - Оленою Заворотченко.  Водночас відбулися засідання Опікунської ради, Піклувальної ради, Поважної ради «Скарби мудрості».

Метою даної зустрічі було зміцнення співпраці та налагодження засобів комунікації між дорадчо-консультативними органами та громадськістю, підвищення довіри та суспільної підтримки до закладів охорони здоров’я та закладів освіти, спільна розробка та затвердження учасниками рад плану діяльності та плану заходів консультативно-дорадчих органів. По завершенню учасники змогли отримати вичерпну відповідь на запитання, які їх цікавили.

Хочемо висловити слова подяки Олені Заворотченко за отриманий досвід, консультативну допомогу, здобуті знання, інформативний та цікавий виступ. Обов’язково врахуємо всі зауваження та прислухаємося до порад!