В Усть-Путильському ЗДО попрощалися з холодною Зимою та радо зустріли теплу і квітучу Весну!

Дата: 25.02.2020 08:57

У нашому садочку прийнято відзначати, як державні свята, так і церковні, народні. А Стрітення Господнє – це не тільки церковне, а й народне свято, яке з давніх-давен всі пам’ятають і ще до сьогодні традиційно святкують.
В народі його вважають святом зустрічі Зими з Весною. На Стрітення Зима з Весною змагаються за свої права, і котра з них переможе, та й буде до кінця місяця господарювати. А ще вважається, якщо переможе Зима, то довго буде холодно, а якщо Весна візьме гору, то поверне на тепло.
І в наш садочок завітала Зима з Весною для того, щоб позмагатися за право господарювання до кінця лютого. Гомінкий сміх дітей, пустощі та веселощі не вщухали. Дітки були дуже раді зустрічі та залюбки грали в різноманітні ігри з гостями, співали пісні і танцювали. Вихованці гарно, поважно провели Зиму та весело і охоче зустріли Весну. Наприкінці розваги дітки допомогли Весні розтопити снігові замети та Весна радо приступила до своїх обов’язків.