Приватизація земель комунальної власності у 2020 році - відповіді на запитання

Дата: 25.02.2020 08:54

Редакція журналу «Місцеве Самоврядування» підготувала методичний посібник «Приватизація земель комунальної власності у 2020 році» для органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб з урахуванням чинного земельного законодавства (ЗАВАНТАЖИТИ).

Посібник побудований за принципом «запитання-відповідь», містить відповіді на актуальні запитання, які виникають під час приватизації земель комунальної власності.

Питання, які розглянуті в посібнику:

• Що таке згода органу місцевого самоврядування на відновлення меж земельної ділянки?
  • Чи має право місцева рада затверджувати документацію із землеустрою в разі безпідставної відмови землевласника?
  • Яким чином має відбуватися погодження меж земельної ділянки, яка відводиться для приватизації, з боку міської ради?
  • Чи може сільська рада скасувати власне рішення та надати дозвіл на розробку проєкту відведення іншій особі?
  • Чи може рада надати дозвіл на розроблення проєкту землеуcтрою щодо відведення земельної ділянки, якщо раніше такий дозвіл було надано іншій особі?