Дата: 06.12.2019 10:39

Фото без описуФото без опису

Усть-Путильська ОТГ успішно пройшла конкурсний відбір у межах проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» за підтрики Ради Європи, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи і Асоціації міст України. Загальною метою проекту є підтримка обраних органів влади у впровадженні сталих та відтворюваних етичних, інноваційних та інклюзивних політик та врядування в своїх муніципалітетах з метою підвищення рівня довіри до представників органів влади та політичних інституцій серед населення.

Місцеві ініціативи мають мати на меті, зокрема:

• Підсилення впровадження принципів етики, прозорості та інклюзивності в процес прийняття рішень;

• Активне залучення представників меншин (зокрема, ромів, інших етнічних меншин, внутрішньо-переміщених осіб);

• Реалізацію гендерної перспективи та рівних можливостей для жінок та чоловіків в політичній діяльності на місцевому рівні.

Ця підтримка не включає будь-яке пряме фінансування або будь-які фінансові внески для впровадження місцевих ініціатив. Обрані муніципалітети отримають консультативну підтримку групи міжнародних та місцевих консультантів, які нададуть обраним місцевим органам влади практичні рекомендації та вказівки щодо процесів врядування, інструментів та механізмів, які допоможуть досягти цілей місцевих ініціатив. Консультативна підтримка надаватиметься під-час візитів в муніципалітети та впродовж всього періоду впровадження ініціативи через засоби зв’язку, такі як: електронна пошта, телефон, скайп, тощо.