В Усть-Путильській ОТГ активно готуються до прийняття бюджету 2020!

Дата: 26.11.2019 15:29

Громадські слухання - це колективні зустрічі громадян з представниками органів місцевої влади на яких обговорюються та ухвалюються пропозиції щодо вирішення актуальних проблем громади. Одним із найактуальніших питань  на даний час залишається прийняття бюджету громади на 2020 рік та підведення підсумків за 2019 рік. Для забезпечення відкритості, гласності і прозорості діяльності органів місцевої влади та  безпосередньої участі  жителів громади в процесі формування бюджету на наступний календарний рік в Усть-Путильській ОТГ готуються до проведення громадських слухань "З питань бюджету 2020". Про дату, місце та час їх проведення буде оголошено на офіційному веб-сайті громади та на офіційній сторінці у Facebook.