Представники Усть-Путильської ОТГ на церемонії нагородження "Бюджетна прозорість 2019"

Дата: 20.11.2019 10:18

19 листопада 2019 року представники Усть-Путильської ОТГ в.о., сільського голови Усть-Путильської сільської ради Фрей Наталія Олексіївна та голова громадської організації "Злагода" Скидан Антоніна Олександрівна були присутні на церемонії нагородження учасників конкурсу "Бюджетна прозорість 2019". У 11-ти номінаціях бюджетної прозорості було обрано 32 #ОТГ із 106 учасників. Гала-вечір зібрав понад 300 учасників на червоній доріжці, у тому числі голів ОТГ, організації громадянського суспільства та експертів, які працюють над бюджетною прозорістю, міжнародних донорів, асоціації муніципалітетів та високопосадовців.

Премія «Кришталь року» та оцінка прозорості бюджету у 2019 році – це результат співпраці Програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE, Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією та Естонією, а також громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». Індекс прозорості місцевого бюджету та методологія його оцінки розроблені Фондом «Східна Європа» спільно із громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» та у співпраці з Асоціацією міст України за підтримки Європейського Союзу.