У Вижниці відбувся інформаційний семінар з підготовки проектів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад!

Дата: 15.11.2019 08:55

Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» розпочала серію навчань з підготовки проектів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад*.

Перші інформаційні семінари відбулися у Косові та Вижниці. Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин та менеджер програм Ірина Луцюк розповіли про всі вимоги, тонкощі та деталі написання успішної проектної заявки.

Фото без опису*Конкурс проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”, що реалізується спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою ОДА у рамках Програми секторальної підтримки – Підтримка регіональної політики України.

Представники Усть-Путильської ОТГ отримали вичерпну інформацію, відповідь на кожне питання та натхнення для роботи над проектом.