Відбулося святкування з нагоди Державних Свят України

Дата: 23.08.2019 18:07

Фото без опису  23 серпня в Центрі економічного зростання Усть-Путильської громади відбулося святкування 28 річниці Дня Незалежності України.

Символом суверенітету нашої держави є синьо-жовтий прапор, день народження якого ми відзначсаємо 23 серпня, а 24 серпня 1991 року продовжуючи  тисячолітню традицію державотворення  в Україні Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято День Незалежності України!!!

З Днем Незалежності рідна Україно!!!

Фото без описуВітання в.о.начальника відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Усть-Путильської сільської ради