Про допомогу для багатодітних сімей

Дата: 22.08.2019 11:10

#відповідально_для_громадян

До уваги батьків, які виховують дітей віком до 6 років в сім'ях, яким відповідно до чинного законодавства надано статус багатодітних.

У Чернівецькій області вже 11203 дитини з багатодітних сімей отримують з 1 квітня 2019 року допомогу на дітей віком до шести років 1700грн. щомісячно на кожну дитину. Відчути допомогу держави багатодітні сім'ї змогли завдяки прийнятій Урядом постанові Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям» від 13.03.2019 №250.

Загальна сума виплачених коштів з початку впровадження урядової програми складає 45313 тис. грн.

Допомога призначається одному з батьків, який має посвідчення багатодітної сім'ї та проживає разом із дітьми.

Для призначення допомоги подається заява до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання багатодітної родини разом з комплектом документів: посвідченнями батьків та дітей з багатодітної сім'ї (оригінали та копії), паспортом заявника та його ідентифікаційним кодом, а також свідоцтвами про народження дітей разом із копіями.

Органи соціального захисту населення продовжують прийом документів для призначення вказаної допомоги від багатодітних сімей, які ще не встигли звернутися. Допомога призначатиметься з місяця звернення.