До уваги підприємців!!! Святкові дні у червні: коли необхідно сплатити податки

Дата: 13.06.2019 15:45

ДФС  нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься.

Відповідно до ст. 67 Кодексу законів про працю, якщо святковий або неробочий день співпадає з вихідним днем, то такий вихідний переноситься на наступний день після святкового або неробочого дня. Таким чином, святковий день 16 червня, Трійця, переноситься на 17 червня 2019 року – неробочий день.

Крім того, згідно з ст. 73 Кодексу законів про працю встановлено, що 28 червня 2019 року - День Конституції України, є неробочим святковим днем, п’ятниця.

Якщо останній день сплати податку або збору припадає на вихідний або святковий день, то податкові зобов’язання необхідно сплатити напередодні встановленого граничного терміну.

Враховуючи зазначене, 27 червня 2019 року - останній день сплати за травень:

• ПДВ платниками, у яких базовий податковий звітний період дорівнює календарному місяцю;
  • акцизного податку;
  • ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу;
  • ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за травень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;
  • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу;
  • рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
  • рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;
  • рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;
  • рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;
  • плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), крім громадян.

Шановні платники податків, у період з 15 червня по 17 червня 2019 року та з 28 червня по 30 червня2019 року зарахування сплачених сум не здійснюватиметься.

Джерело: ДФС

Підготовлено Центром економічного зростання Усть-Путильської ОТГ в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення  для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом  та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»  Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини»

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Усть-Путильської об'єднаної територіальної громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення"