Відбулася зустріч підприємців Усть-Путильської громади з інспектором праці

Дата: 25.06.2019 19:12

Фото без описуФото без описуФото без опису

25 червня 2019 року в Центрі економічного зростання Усть-Путильської ОТГ, з метою попередження порушень законодавства про працю, головним державним інспектором відділу з питань  додержання законодавства про працю,зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Параскою Танасівною  Митрофан було проведено семінар з підприємцями. На дану зустріч були запрошені всі юридичні та фізичні особи-підприємці, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Усть-Путильської громади, але прикро, що зацікавлених з'явилося мало… Адже тим, хто прийшов було роз'яснено:

• про планові та позапланові перевірки;
  • про накладання штрафів (які бувають штрафи, їх розміри і за що);
  •  компенсації за невикористану відпустку та оплату за роботу в нічний час;
  • які документи має вести підприємець;
  •  про порушення законодавства про працю  та багато іншого,що стосується підприємців.

Підготовлено Центром економічного зростання Усть-Путильської ОТГ в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення  для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом  та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»  Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини»

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Усть-Путильської об'єднаної територіальної громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення"