Гра "Світ громад"

Дата: 23.10.2018 22:53

23 жовтня  в приміщенні Усть-Путильської сільської ради  відбулася зустріч активних жителів громади, які виявили бажання «змоделювати розвиток громади» за допомоги гри “Світ громад”.
          Кожен з учасників зміг відчути на собі свою роль у громаді і особливості формування та використання бюджету громади, мали змогу зрозуміти, що тільки активна співпраця в громаді дає можливість  для її розвитку. Гра відбувалась у жвавих обговореннях у яких шукали спільне та правильне рішення.

Захід відбувся в межах проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» ,що фінансується ЄС через Ініціативу «Мери за економічне зростання».

#M4EG #Різні_громади_спільні_рішення #Агенція_розвитку_громад_Буковини