Послуга смс-інформування про пенсійне забезпечення: швидко, зручно та економно

Дата: 14.08.2018 17:01

Послуга смс-інформування про пенсійне забезпечення: швидко, зручно та економно

Пенсіонери можуть отримувати інформацію про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків за допомогою смс-повідомлень.

У зв'язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області і надати відповідні контактні дані мобільного зв'язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

Як налаштувати та активувати послугу смс-інформування – дізнайтеся за допомогою відеоролика, який розміщений на сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=rjxf1_F5EAk&feature=youtu.be

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області