Новини про роботу пенсійного фонду

Дата: 05.05.2018 14:52

Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду

Серед пріоритетних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишається забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат та вжиття заходів для захисту прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення.

З цією метою, здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, з боржниками – щодо погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду. Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партерами щодо боротьби з тіньовою зайнятістю населення та мінімізацією заробітної плати громадян краю, з територіальними органами Державної виконавчої служби – щодо стягнення заборгованості з боржників.

Як результат спільних заходів, впродовж січня-квітня 2018 року до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло власних доходів в сумі 715,7 млн.грн., що на 177,3 млн.грн. (32,9%) більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 7,5 млн.грн., що на 1,6 млн.грн. (27,2%) більше надходжень січня-квітня 2017 року.