Інформаційно-консультативний виїзд спеціалістів Департаменту фінансів Чернівецької ОДА по наданню практичної допомоги Усть-Путильській ОТГ

Дата: 06.07.2017 15:45

05.07.2017 року  спеціалістами Департаменту фінансів Чернівецької ОДА  здійснено інформаційно-консультативний виїзд по наданню практичної допомоги Усть-Путильській об"єднаній територіальній громаді. У ході виїзду обговорено питання наповнюваності місцевого бюджету, прийняття рішень про внесення змін до місцевого бюджету, нагальні питання галузі освіти та охорони здоров"я та багато інших питань. Працівники Усть-Путильської громади щиро вдячні спеціалістам  Департаменту фінансів Чернівецької ОДА за надану практичну допомогу.