Обмін досвідом з місцевого соціально-економічного розвитку

Дата: 25.07.2017 15:03

19-23 липня поточного року відбувалася навчальна поїздка представників об’єднаних територіальних громад Чернівецької області до Миколаївщини для обміну досвідом з місцевого соціально-економічного розвитку. Від Усть-Путильської ОТГ участь приймала головний спеціаліст фінансового відділу Скидан Л.Д.

Під час поїздки було відвідано гідрокомплекс Южноукраїнської АЕС та сучасне високотехнологічне підприємство молочно-товарного комплексу «Промінь». Проведено ознайомлення з потужностями підприємств та виробництвом, здійснено огляд окремих об’єктів. Незабутнє враження справив колектив будинку культури м.Южноукраїнськ, яким було представлені патріотичні танцювальні та співочі номери. Зала будинку культури заворожувала зміною завіс під час кожного номера.

Також прийнято участь у презентації реформи децентралізації Коблевської селищної ради та ознайомлення з короткостроковою Програмою стратегічного розвитку громади. Голова Агенції місцевого розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади із захопленням розповів про розвиток туристичної індустрії, створення Тілігульського національного парку та багато іншого. Було також відвідано ряд об’єктів соціальної сфери.

Поїздка була дуже повчальною та спонукає до проведення нових змін у системі організації утвердження самодостатньої громади.