До відома населення Усть-Путильської сільської ради (сіл Усть-Путила, Мариничі, Шпитки, Бисків, Бісків, Петраші, Білий Потік)

Дата: 23.06.2017 11:31

Фахівцями сільської ради та депутатами постійної комісії сільської ради розроблено проект рішення  «Про встановлення місцевих податків на 2018 рік» та аналіз регуляторного впливу до даного рішення. Всі бажаючі можуть ознайомитися з проектом рішення на інформаційному стенді в приміщенні  Усть-Путильської сільської ради або ж безпосередньо у фахівців сільської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються  у письмовій формі до 10 липня 2017 року.