Семінар щодо легалізації

На виконання доручення Премєр -Міністра України щодо легалізації трудових відносин в сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування 29 січчня 2020 року на базі Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості за участю головного спеціаліста Усть-Путильської сільської ради – інспектора праці Алли Синиці спільно с головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Параскою Митрофан проведено семінар з роботодавцями на тему:» Соціальні та економічні переваги використання легалізації праці та легальної виплати заробітної плати найманим працівникам, в т.ч. особам з інвалідністю в сфері торгівлі та організації харчування».

15:27:06 30.01.2020