Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

Привітання голови громади зі святом Останнього дзвоника

Дата: 29.05.2026 09:05
Кількість переглядів: 54

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

   Ось і лунає останній дзвоник для закладів освіти Усть-Путильської територіальної громади. Сердечно вітаю вас із цим святом, святом прощання зі школою.

   Для кожного учасника освітнього процесу останній дзвоник має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, отримана під звуки сирени, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

   Хочу сказати сьогодні окреме спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які щедро ділилися своїми знаннями. Слова щирої вдячності висловлюю і підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні рідному краю, ви потрібні Україні.

   Дорогі випускники! Ще вчора вас називали “діти – наше майбутнє”. А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Ваші подальші успіхи стануть найвищою нагородою вашим учителям та рідним людям, як вкладали у вас свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець. Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети. Бажаю кожному випускники щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій!

    Щира подяка всім працівникам освітніх закладів громади за те, що у ці складні часи докладаєте чималих зусиль, аби молоде покоління отримувало потрібні знання. Завдяки вам не зупинився навчальний процес і для дітей, які прибули в нашу громаду разом із рідними з інших тимчасово окупованих територій України.

    Низький уклін і щира вдячність нашим Захисникам, які стоять на захисті нашої Батьківщини! Дякуємо за можливість навчатися і розвиватися. Наші воїни – це наші ангели-охоронці!

    Нехай цей хвилюючий останній дзвоник пролунає у кожному серці настроєм віри та надії! Надії на те, що новий навчальний рік ми зустрічатимемо під мирним небом вільної та непереможної України! Божого благословення нам усім!

З повагою,  сільська голова  Марія ІЛЮК

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь