Семінар щодо легалізації

Дата: 30.01.2020 15:27

На виконання доручення Премєр -Міністра України щодо легалізації трудових відносин в сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування 29 січчня 2020 року на базі Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості за участю головного спеціаліста Усть-Путильської сільської ради – інспектора праці Алли Синиці спільно с головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Параскою Митрофан проведено семінар з роботодавцями на тему:» Соціальні та економічні переваги використання легалізації праці та легальної виплати заробітної плати найманим працівникам, в т.ч. особам з інвалідністю в сфері торгівлі та організації харчування».

В рамках заходу директор Путильської філії Михайло Явівюк розповів про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці району.

З метою інформування роботодавців про необхідність дотримання вимог Кодексу законів про працю України та закону України «Про оплату праці» Параска Митрофан довела до присутніх інформацію щодо неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудових договорів з найманими працівниками.

Учасниками семінару дано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникли в ході обговорення.