Запрошуємо до створення молодіжної ради

Дата: 14.01.2019 15:29

Центр економічного зростання Усть-Путильської ОТГ запрошує   активних молодих людей долучитись до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ, як дорадчого органу при Усть-Путильській сільській раді.

Молодіжна рада створюється для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують молодь нашої громади. Тому, якщо вам більше 13 років, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток своєї громади і у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх в реальність – ставайте членами Молодіжної ради. Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, пропозиції.

Щоб долучитися варто звернутися за телефоном 0689968092 або 0663135744 (Люба)

Заявки приймаються до 31.01.2019 року.